Dražice – samostojeća kuća s okućnicom

315.000 €
Vrsta kuće Samostojeća kuća
Godina izgradnje 1979
Priključci
  • Struja
  • Voda
Prateći objekti
  • Podrum
Opremljenost i sadržaji
  • Balkon/lođa/terasa
U blizini
  • Vrtić
  • Škola
  • Trgovina
  • Javni prijevoz
  • Igralište

Opis:

Na odličnoj lokaciji, svega 100 metara od centra Dražica, prodaje se samostojeća kuća ukupne površine približno 430 m², smještena na parceli od 600 m².

Kuća se sastoji od suterena, prizemlja, prvog kata i visokog potkrovlja te nudi brojne mogućnosti za obiteljski život ili investiciju.

U suterenu se nalazi podrum površine 123 m² s mogućnošću prenamjene u stambeni prostor. Prizemlje čini uređen i održavan stan rasporeda 3S+DB koji je trenutno u najmu. Na prvom katu nalazi se stan rasporeda 3S+DB kojem je potrebna kompletna adaptacija, dok je u visokom potkrovlju smješten stan rasporeda 2S+DB koji također zahtijeva potpunu adaptaciju.

Balkon se proteže cijelom dužinom etaže i pruža ugodan pogled na okolinu. Nekretnina je priključena na svu potrebnu infrastrukturu te se nalazi u mirnom okruženju, u neposrednoj blizini svih sadržaja potrebnih za svakodnevni život.

Zbog rasporeda i veličine prostora, nekretnina predstavlja odličnu priliku za formiranje više stambenih jedinica ili za kombinaciju stanovanja i investicije.

Napomena: Kupnja nekretnine moguća je isključivo vlastitim sredstvima.

ID kod agencije: 17065

Fuad Hašić
Asistent u posredovanju
Mob: 099/454-9900
Tel: 051 564 890
E-mail: [email protected]
Dogma nekretnine d.o.o.

Šifra oglasa: 345637
Zadnja izmjena: 09.06.2026.
Oglas ističe: 23.06.2026.
5 pregleda
5 u zadnjih 7 dana

Kontakt:
051/564-890
099/454-9900

Podijeli oglas:



Lokacija:
Jelenje