Nekretnine i pravo
Možemo li steći vlasništvo dosjelošću ako više od 68 godina koristimo zemljište?
Koristimo posjed više od 68 godina, a gradske vlasti su se, zbog atraktivnosti zemljišta, sada dosjetile da nam ga oduzmu. Na posjedu imamo kuću koju smo izgradili nakon osamostaljenja Hrvatske. Možemo li u takvoj situaciji steći pravo vlasništva dosjelošću?







