Moderan, funkcionalan 1S stanu s parkingom gotovo u Centru
- 850 €
| Vrsta stana | Dvosobni s dnevnim boravkom | Energetski razred | C | Kat | 3. kat | Kvadratura | 48 m2 | Godina izgradnje | 1958 | Zadnja adaptacija | 2021 |
|---|---|
Orijentacija
|
|
U blizini
|
|
Opremljenost i sadržaji
|
Opis:
Moderan stan s pogledom na more i privatnim parkingom – Belveder, Rijeka
U ponudi je atraktivan i moderno uređen stan za dugoročni najam, smješten na izuzetnoj lokaciji na Belvederu, svega nekoliko minuta hoda od samog centra Rijeke i u neposrednoj blizini svih važnih sadržaja (trgovine, kafići, javni prijevoz, sportski i rekreacijski sadržaji).
Stan se sastoji od dvije spavaće sobe, kupaonice te prostranog dnevnog boravka s kuhinjom u open space konceptu, koji prostoru daje dodatnu svjetlost i osjećaj komfora. Iz dnevnog boravka izlazi se na balkon s otvorenim pogledom na more, idealan za jutarnju kavu ili opuštanje nakon radnog dana.
Nekretnina je u potpunosti renovirana 2021. godine i opremljena modernim namještajem, spremna za useljenje bez dodatnih ulaganja.
Zgrada ima lift, što je velika prednost i rijetkost u ovom dijelu grada.
Posebno ističemo privatni parking u sklopu zgrade, s otprilike 10 parkirnih mjesta i vlastitom rampom – iznimna pogodnost i prava rijetkost u centru Rijeke, koja ovu nekretninu čini idealnom za dugoročno i bezbrižno stanovanje.
Najmoprimac sam ugovara internet, a optička mreža je već sprovedena, što stan čini odličnim izborom i za rad od kuće.
Najmodavka je dog friendly, ali isključivo male pasmine.
Stan je idealan za par ili samca (poslovnjaka, sportaša) koji traži kvalitetan, komforan i funkcionalan životni prostor na odličnoj lokaciji.
ID kod agencije: 221387433255
Olja Skender
Asistent u posredovanju
Mob: 099/201-2189
Tel: +385 51 341 080
E-mail: [email protected]
Dogma nekretnine d.o.o.