Lovran, 2S+DB, stan uz more

  1. 950 €
Vrsta stana Dvosobni s dnevnim boravkom
Vrsta zgrade Stambena zgrada
Broj etaža Tri i više etaža
Kvadratura 67 m2
Godina izgradnje 1967
Zadnja adaptacija 2020
Dostupno od 07.09.2025.
Dostupno do 30.06.2025.
Polog Da
Iznos pologa 1000
Razgled video pozivom Da
Orijentacija
  • Jug
Grijanje i hlađenje
  • Struja
  • Klima
U blizini
  • Vrtić
  • Škola
  • Trgovina
  • Ambulanta
  • Javni prijevoz
  • More
  • Plaža
  • Park
  • Igralište
  • Fakultet

Opis:

Iznajmljujem predivan stan u Lovranu (Š. M. Tita), 67 m2, smješten na super poziciji za studente zbog fakulteta u Iki, uz more (zgrada iznad restorana Riviera). 3/4 kat. Dobrodošli su i ostali klijenti. Autobus ispred zgrade, povezanost s Opatijom i Rijekom je vrlo dobra, pješke ima max. 10 minuta do fakulteta. Stan se sastoji od 2 velike spavaće sobe s bračnim krevetima 180x200, dnevnog boravka koji je također velik i ima ogromnu kutnu garnituru na razvlačenje koja bude skoro 3 metra, wc, hodnik, kuhinja i balkon. Parking, sve novo i moderno uređeno.
Stan je južno orijentiran, topao, grijanje na klimu i struju, kompletno uređen i opremljen, te studenti trebaju donijeti samo svoje knjige i robu, te ručnike i posteljinu.
Period iznajmljivanja stana je od rujna do lipnja (po dogovoru, osim 7. i 8.). Poželjno je da u stanu borave max. 3 osobe, a cijena najma je 950 € + plus režije koje nisu visoke (potrošena struja i voda).

Šifra oglasa: 331210
Zadnja izmjena: 30.07.2025.
Oglas ističe: 27.08.2025.
Broj prikaza: 77 puta

Kontakt:

Podijeli oglas:



Lokacija:
Lovran