12.03.2008.
Sjeme raka
Dr Tullio Simoncini je onkolog s prebivalištem u Rimu. Zadnjih godina navlači bijes medicinske znanosti svojom hipotezom da je RAK ZAPRAVO GLJIVICA KANDIDA, koju je u najvećem broju slučajeva moguće jeftino i efikasno iskorijeniti preparatom protiv gljivica. Vidjet ćete, nije utopija.
Ono što znamo je da kandida voli kiselo okruženje. BEZ TOGA SE NIKADA NEĆE PREVIŠE NAMNOŽITI I BEZ TOGA NIKADA NEĆETE DOBITI RAK. O uzrocima zakiseljavanja tijela već sam dosta pisao, a žalosno je da je uzročnika svakim danom sve više. Prije stotinjak godina, učestalost raka bila je, po današnjim mjerilima, izuzetno niska. No, puno se toga izmijenilo... Poljoprivredne i industrijske kemikalije uzele su maha, antibiotici za svaku sitnicu (Znate li da je učestalost raka naglo porasla odmah nakon uvođenja antibiotika?), gomile lijekova za „fantomske“ bolesti, šećer posvuda, cijepljenja s vrlo dvojbenim rezultatima, klorirana voda. Čak i punjenje kanala mrtvog zuba može imati katastrofalne posljedice. Bojim se da budućnost nije blistava. UMIRAT ĆEMO SVE MLAĐI, A GLJIVE ĆE NAS RAZGRAĐIVATI PO KRATKOM POSTUPKU. Dr Milton White pronašao je veliku količinu gljivičnih spora u SVIM uzorcima tkiva raka, koje je proučavao.
Simptomatično je da upravo KEMOTERAPIJA DOPRINOSI SISTEMSKOJ KANDIDIJAZI, KOJU JE KASNIJE TEŠKO KONTROLIRATI. Recimo, rizik od dobivanja leukemije nakon kemoterapije protiv raka jajnika povećava se za 21 puta. Čak i kod sretnika koji prežive kemoterapiju, leukemija i rak vrlo su izvjesni u godinama koje slijede, sve zbog duboko ukorijenjene infekcije kandidom. Sličan scenarij prisutan je kod AIDS-a. UMIRE SE OD GLJIVICAMA POTENCIRANIH INFEKCIJA. Završno stanje kaheksije, odnosno rapidno propadanje, isto je kod raka i AIDS-a. Tada bujanje gljivica dosiže vrhunac.
Gljive su toliko agresivne, da osim biljaka, životinja, namirnica i drugih gljiva, napadaju čak i amebe. Ponašanje kandide je, recimo, elastično. Kada su okolnosti povoljne, kandida buja na epitelnom tkivu. Čim dođe do nekakve reakcije tkiva, ona se preobražava u oblik koji je manje produktivan, ali je otporan na napad. Spore silaze dublje u vezivno tkivo, STVARAJUĆI NOVE KOLONIJE I ŠIREĆI PARAZITSKI UTJECAJ NA DOISTA ZASTRAŠUJUĆI NAČIN. KAO DA SU GLJIVE STVORENE DA PREKINU BILO KAKAV ŽIVOT, ako nisu stvoreni dovoljno zdravi uvjeti za razmnožavanje i opstanak.
A sada pretočimo sve u praksu... Dr Simoncini tvrdi da, tretirajući rak kao gljivu, postiže oko 90% uspjeha. KLJUČ SVEGA JE DOVOĐENJE TUMORA U KONTAKT S NATRIJEVIM BIKARBONATOM, što je bliže moguće. (Bolja dostupnost znači i bolje rezultate.) Dakle, oralna primjena za probavni trakt, klistir za rektum, ispiranje za maternicu, intravenozno za pluća i mozak, inhalacije za gornje dišne puteve. Neki unutarnji organi mogu se tretirati uvođenjem katetera u arterije. TUMORSKE KOLONIJE POČINJU SE POVLAČITI IZMEĐU TREĆEG I ČETVRTOG DANA, A KOLABIRAJU IZMEĐU PETOG I ŠESTOG. Ciklus od 6 dana tretiranja i 6 dana bez tretmana treba ponoviti 4 puta. Najvažnije nus-pojave su žeđ i malaksalost. Rak se neće vratiti budete li živjeli zdravo.
Ovdje naglašavam da su protokol i doziranje propisani za svaku lokaciju i ništa se ne smije poduzimati po vlastitom nahođenju. Da, samo nešto ne ide na ruku... Bikarbonat je jeftin (glavninu prihoda privatnih onkologa čine skupi tretmani), a vidjeli smo već na puno primjera da su upravo zbog toga otpori i najveći.
Izdvojeni članci
Fizioterapeut
Pitanja čitatelja: Što nakon puknuća čašice koljena?
Prije dva dana kćerku mi je udario auto pri čemu je zadobila ozljedu napuknuća čašice na koljenu. Jučer je bila operacija. Što trebamo dalje da bi imala što manje posljedica?
Imam parcijalnu rupturu ukrštenih ligamenata i manju povredu meniskusa, koliko je vremena potrebno da se to zaliječi? I na koji način?